چه صدایی می تواند یک تابلوی فرکانس صدا شود؟

پاسخ کوتاه: هر صدایی.

قطعه موسیقی

همه ما دست کم یک آهنگ مورد علاقه داریم، که با روح و جانمان به آن گوش می دهیم. چرا آن را به عنوان تابلوی صدانما نداشته باشیم؟ اگر قصد هدیه دادن تابلو را دارید نیز می توانید آهنگی را انتخاب کنید که شما و فرد موردنظر با آن خاطره ای مشترک دارید.

صدای افراد

بخش بزرگی از ارتباطات انسانی را گفتار ما تشکیل می دهد. صدای اشخاص به تابلوی فرکانس صدا عمق و احساس بیشتری می بخشد. این صدا می تواند پیغام تبریک سالگرد ازدواج به همسرتان، یا صدای خنده کودک دلبندتان باشد. یا هرچه که دوست دارید شخص مورد علاقه زندگی تان بشنود.

آوای طبیعت

ما انسان ها با وجود همه تفاوت هایمان، در علاقه مان به برخی صداهای طبیعی به هم شباهت داریم. کیست که از صدای نم نم باران یا موج دریا لذت نبرد؟ آوای طبیعت آرامش خاصی درون خود دارد، که گوش هر فردی را نوازش می دهد. کافیست یکی از آنها را برای تابلوی صدانمای خود انتخاب کنید و حین استراحت یا مدیتیشن به آن گوش فرا دهید.

ترکیب خلاقانه

از آنجایی که برای خلاق بودن شما هیچ محدودیتی قائل نیستیم، می توانید دست به ابتکار هنرمندانه زده و ترکیبی از صداهای موردنظر را در کنار هم بفرستید. مثلا یک پیغام تبریک از چند نفر، در حالی که در پس زمینه صدای موج دریا در حال پخش است و در انتهای آن نیز یک آهنگ پخش شود.