ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه چیست؟

ضمانت بازگشت وجه به امکانی گفته می شود که در صورت *لزوم و رعایت شرایط، وجه پرداخت شده به فروشگاه صدانما، به شما بازگردانده می شود.

*شرایط بازگشت وجه چیست؟

در صورت شرایط زیر وجه دریافت شما از طرف شما، به شما عودت داده خواهد شد:

  1. لغو سفارش: در حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت سفارش(در تلگرام، وب سایت یا اینستاگرام) تمایل خود به لغو سفارش را اعلام کرده و درخواست بازگشت وجه را با ما مطرح کنید.
     
  2. تغییر سفارش: در حداکثر 12 ساعت بعد از ثبت سفارش، می توانید جزییات سفارش خود نظیر سایز، رنگ قاب، مدل تابلو و … را با هماهنگی کارشناسان پشتیبانی صدانما تغییر دهید. (استثنا: در سفارش تابلوهای سایز سفارشی دقت کافی را به عمل آورید. زیر بعد از سفارش سایز سفارشی امکان تغییر یا عودت وجه پرداخت شده وجود نخواهد داشت.) 
  3. عدم علاقه به طراحی انجام شده: بر اساس روال موجود قبل از چاپ و ارسال تابلو، پیش نمایش طرح آن برای شما فرستاده می شود. در این زمان اگر از طرح انجام شده راضی نباشید می توانید با هماهنگی با کارشناسان پشتیبانی صدانما، تمایل خود به بازگشت وجه و لغو سفارش را مطرح نمایید.
  4. عدم امکان انجام سفارش: اگر به هردلیل صدانما موفق به طراحی یا ارسال سفارش شما نگردد، وجه دریافت شده از طرف شما بصورت تمام و کمال به شما بازگشت داده خواهد شد.

 

برای اطلاعات و راهنمایی های بیشتر می توانید به این صفحات مراجعه نمایید:

 

 

توجه نکته مهم: ارسال پیش نمایش به مشتری به منظور انجام تغییرات احتمالی و رفع اشکالات عمدی یا سهوی در طرح می باشد. بدیهی است در صورتیکه که مشتری پیش نمایش صدا و تصویر را تایید کند، صدانما دیگر مسئولیتی جهت تغییر صدا یا تصویر نخواهد داشت. و طرح تایید شده به چاپ می رسد. در صورتیکه مشتری بخواهد بعد از تایید طرح یا تایید صدا در آنها تغییراتی ایجاد کند، می بایست به دلیل درخواست انجام گرفتن دوباره کار، مقداری هزینه واریز نماید. که مقدار واریزی با هماهنگی کارشناسان صدانما مشخص می گردد.