تماشاخانه

به تماشاخانه صدانما خوش آمدید. ما در اینجا برای آشنایی بیشتر شما با صدانما و محصولاتش، ویدیوهای مختلفی قرار داده ایم. به علاوه ویدیوهای ارسالی مشتریان نیز در این بخش نمایش داده می شوند.

تابلو صدانما چیست؟

این تابلو اولین محصولی بود که در صدانما عرضه شد. در تابلو صدانما، صوت و تصویر با یکدیگر آمیخته می شوند. و نتیجه آن بوجود آمدن تابلویی است که میشود آن را شنید. ما بعد از اینکه تابلو را مطابق با سلیقه شما طراحی می کنیم، روی بارکد QR تابلو صدای موردنظر شما را قرار می دهیم. و به علاوه فرکانس دقیق صدا نیز روی تابلو حک می شود. به این ترتیب می توانید با اسکن کردن تابلو با گوشی های هوشمند، صدای موردنظر را بشنوید!

 هدیه هایی سورپرایز کننده و تاثیرگذار

ما همواره از مشتریان خود بازخوردهای خوبی دریافت می کنیم. تابلوهای ما به علت اینکه ایده های جدید و متفاوتی هستند، هنگام هدیه دادن اثرگذاری بسیار زیادی دارند. و فرد دریافت کننده هدیه را سورپرایز می کنند.
ویدیوهای ارسالی مشتریان

هدیه پیش و پا افتاده و تکراری خریدن رو همه بلدن، ولی شما بهتر می دانید!

محصولات ما ایده های جدیدی هستند که در قالب تابلو عرضه شده اند. این تابلوها به علت جدیدبودن و طرح ابتکاری جذابیت زیادی دارند؛ به علاوه چون تابلوها مطابق با سلیقه شما، سفارشی سازی می شوند برای فرد دریافت کننده هدیه بسیار تاثیرگذار و ارزشمند خواهند بود.

چگونه بارکد QR تابلو را اسکن کنیم؟

در این ویدیو یکی از مشتریان که تابلو صدانما رو به عنوان هدیه دریافت کردند، به خوبی نحوه اسکن کردن بارکد QR را توضیح می دهند. لازم به ذکر است که برای سیستم عامل اندروید اغلب نیازمند دانلود اپلیکیشن بارکدخوان QR هستید. اما دارندگان گوشی آیفون نیازی به اپلیکیشن مجزا ندارند. کافی است دوربین گوشی را روی بارکد گرفته تا پیغام  لینک شنیدن بارکد برایشان ظاهر شود.

کادوپیچ های متنوع و جذاب

شما می توانید کادوکردن هدیه خود را به ما بسپارید. ما همواره طرح های متنوعی از کاغذ کادو در اختیار شما قرار می دهیم، تا طرح آن را نیز به سلیقه خود انتخاب کنید. کادوها سپس با بند کنف تزیین می شوند. (در حال حاضر امکان پرینت کارت تبریک وجود ندارد. و انتخاب کادوپیچ اختیاری است.)