به همراه توصیه ها و پیشنهادها قبل از سفارش هدیه

چرا تابلوهای سفارشی ما، هدایایی عالی هستند؟

ابتدا پیشنهاد می کنیم، این ویدیو را مشاهده کنید!

«بهترین هدیه، هدیه ای است که آن را از قلب خود هدیه دهید.»

ما به دلایل زیر معتقدیم که تابلوهای سفارشی صدانما، هدایایی عالی هستند:

هدیه ای سفارشی

تابلو هدیه به سفارش شما طراحی و شخصی سازی می شود.

هدیه ای فکر شده

هدایایی که فکرشده باشند، ارزش بسیار بیشتری دارند.

هدیه ای که همه آن را دوست دارند

با وجود سفارشی بودن، تابلوهای ما به قدری سلیقه ای نیستند(مانند:لباس) که فردی آنها را به دلیل تفاوت سلیقه دوست نداشته باشد.

ایده های جدید و بکر

طرح های ما الهام گرفته از سبک ها و ایده های روز دنیا هستند. و در نتیجه همواره سبک و ایده جدیدی به شمار می روند.

تابلو هدیه

اگر راهنمای خرید کادو و هدیه: اشتباهات رایج و راهکارهایی برای آن‌ها را خوانده باشید، (اگر این مطلب را نخوانده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا آن را بخوانید.) می‌دانید که در آن به معرفی ۱۶ نکته کلیدی در خرید هدیه پرداختیم. برای یادآوری آن موارد هر مورد را به‌صورت تیتر وار ذکر می‌کنیم.

 

 خلاصه ای از توصیه های مهم قبل از خرید کادو:

  1. برای خرید کادو دیر نکنید
  2. دنبال آفرهای شگفت‌انگیز و حراجی نباشید
  3. راه ساده را انتخاب نکنید
  4. پرس‌وجو کنید، اطلاعات به دست آورید
  5. بیش‌ازحد خرج نکنید

۶. وارد هدیه‌های سلیقه‌ای نشوید

۷. خیلی غیرشخصی و عمومی خوب نیست

۸. دوباره هدیه ندهید!

۹. در چارچوب‌ها بمانید

۱۰. خرید هدیه بر اساس سلیقه خود، دارای خطاست

۱۱. از هدیه‌های دردسردار اجتناب کنید

۱۲. خرید کادوی جهت‌دار درست نیست

۱۳. تعیین تکلیف کردن با خرید هدیه ممنوع!

۱۴. خرید هدیه بی فکرانه، کم اثر است

۱۵. هدایای نامناسب عرفی یا خطرناک ممنوع!

۱۶. خرید کادو طنزگونه، جالب نیست

۱۷. هیجان لحظه‌ای را فراموش کنید

در این مطلب قصد داریم، موارد مطرح‌شده در بالا را چارچوب خرید تابلو هدیه از صدانما بررسی کنیم؛ و به این نکته بپردازیم که با دانستن موارد فوق، آیا خرید تابلو هدیه، انتخابی درست و عاقلانه است؟ به‌علاوه مواردی به‌صورت توصیه و پیشنهاد مطرح‌شده‌اند.

۱. برای خرید تابلو به عنوان هدیه، دیر نکنید!

معمولاً برای اینکه تابلو سفارشی شما آماده‌شده و به دست شما برسد، چند روزی طول می‌کشد. این زمان برای سفارش‌های تهران معمولاً حدود ۷۲ ساعت و برای سفارش‌هایی که مقصد آن‌ها خارج از تهران هست، حداکثر یک هفته است.
درنتیجه می‌بایست این زمان چندروزه را در نظر بگیرید. تا تابلو به‌موقع به دست شما برسد.
برای خرید تابلو دیر نکنید!

۲. تابلو معمولاً آفر شگفت‌انگیز ندارد (چرا تخفیف نداریم؟)

فلسفه ارائه اکثر آفرهای شگفت‌انگیز و کالاهای تخفیف‌دار این حقیقت هست که این کالاها بیش‌ازحد در انبار باقی‌مانده و فروش مناسبی نداشته‌اند. درنتیجه عرضه‌کننده تلاش می‌کند با ارائه پیشنهادهای تشویقی و حراجی‌ها، افراد را به خرید آن‌ها ترغیب نماید. در مقابل تابلوهای صدانما یک کالای ثابت و در انبار مانده نیست. هر عدد از تابلوهای ما به سفارش شما ساخته می‌شود. درنتیجه ما هرگز با ازدیاد یک مدل تابلو در انبار مواجه نمی‌شویم.
به‌علاوه عملاً به علت زمانی که صرف طراحی هر تابلو می‌شود، محدودیت ظرفیت در پذیرش تعداد زیادی سفارش در یک‌زمان واحد را داریم.
درنتیجه معمولاً آفرهای شگفت‌انگیز تخفیفی در صدانما ارائه نمی‌گردد؛ و قیمت‌هایمان در تمام طول سال یکسان است. به علاوه معتقدیم که با توجه به رقبا و کالای جایگزین، محصولات ما از قیمت معقولی برخوردار هستند.
چرا تخفیف نداریم؟

۳. به‌جای خرید یک هدیه تکراری و پیش و پا افتاده، یک تابلو شخصی‌سازی‌شده هدیه دهید!

آسان‌ترین و بی‌دردسرترین روش هدیه خریدن این است که به نزدیک‌ترین مغازه کادویی محل سکونتمان مراجعه کرده و هدیه‌ای تکراری مثل افترشیو و ادکلن برای آقایان، یا اقلام تزیینی، گل و ... را برای بانوان خریداری کنیم.
هرچند این روش ساده است، اما به همان میزان تأثیرگذاری خیلی زیادی روی شخصی که آن را دریافت می‌کند ندارد! بنابراین توصیه می‌کنیم با سفارش یک تابلو اختصاصی از صدانما، از خرید هدیه‌های تکراری اجتناب کرده؛ و بدین ترتیب هدیه تأثیرگذارتری را تهیه نمایید.
هدایای تکراری

۴. قبل از سفارش تابلو، دنبال اطلاعات موردنیاز باشید

برای طراحی یک تابلو سفارشی ما نیازمند دریافت اطلاعاتی از جانب شما هستیم. بطورمثال شما می‌بایست برای تابلو صدانما، عکس و صدا و متن دلخواه خود را برای ما ارسال نمایید.
اگر تابلو را به‌قصد هدیه تهیه می‌کنید، پیش از سفارش بهتر است اطلاعاتی حدودی از علایق فرد دریافت‌کننده هدیه داشته باشید.
مثلاً اینکه وی به چه صدا یا آهنگی علاقه بیشتری دارد، چه سبک متنی را می‌پسندد و کدام عکسش را به‌منظور قرارگرفتن روی تابلو بیشتر می‌پسندد.
نکته راهنما ۱: افراد معمولاً موردعلاقه‌ترین عکس‌های خود را به‌عنوان عکس پروفایل (در تلگرام و اینستاگرام و ...) انتخاب می‌کنند. اگر شک داشتید که کدام عکس وی را برای تابلو انتخاب کنید، گزینش عکس پروفایل فرد، به‌احتمال خیلی زیادی موجب رضایت خاطر وی خواهد شد.
نکته راهنما ۲: اگر قصد ضبط پیام تبریک صوتی خاصی ندارید نیز می‌توانید به آهنگ موردعلاقه‌ای آن شخص، بسنده کنید. معمولاً ما از خواننده مور علاقه نزدیکان و دوستان خود باخبریم. کافی است یکی از بهترین آهنگ‌های آن خواننده را برای قرارگیری روی تابلو سفارش دهید.
انتخاب عکس مناسب

۵. برای داشتن یک تابلو اختصاصی، لازم نیست هزینه خیلی زیادی بپردازید

همان‌طور که می‌دانید تابلوهای صدانما مطابق با سلیقه شما به‌صورت اختصاصی طراحی می‌شوند؛ و از تأثیرگذاری و ارزش معنوی بالایی نزد فرد دریافت‌کننده برخوردار هستند.
باوجوداین مزیت‌های بزرگ، تابلوهای ما در مقایسه با گزینه‌های جایگزین قیمت گزافی ندارند. به‌نوعی که می‌توانید با پرداخت حدود ۱۱۰-۱۲۰ هزار تومان، تابلویی مناسب و چشمگیر را سفارش دهید.
نیاز نیست خیلی هزینه کنید

۶. یک تابلو سفارشی، باب طبع هر سلیقه‌ای است

در راهنمای خرید کادو، اشاره کردیم که از خرید هدایای سلیقه‌ای بپرهیزید. چون ممکن است فرد موردنظر انتخاب شما را نپسندد. باوجوداین توصیه، می‌توان گفت که تابلو گزینه‌ای نیست که آن‌چنان به سلیقه افراد وابسته باشد؛ و عموماً افراد آن فارغ از علایق، جنسیت و پیش‌زمینه‌های فردی، آن را دوست خواهند داشت.
تابلو هدیه تولد

۷. تابلوهای صدانما، باقابلیت شخصی‌سازی حداکثری

هدایایی عمومی و غیرشخصی، اثر چندان شگرفی روی دریافت‌کننده ندارند. هدایایی نظیر کارت‌بانکی، پول نقد و ... از این دسته‌اند. در آن‌سو وقتی تابلویی سفارشی به فردی تقدیم می‌کنید می‌توانید مطمئن باشید که وی ارزش معنوی آن را خواهد دانست و سپاسگزار شما خواهد بود. (زیرا برای تهیه هدیه اختصاصی وقت گذاشته‌اید.)
شما می‌توانید نوع، اندازه، سبک طراحی، متن روی تابلو، رنگ‌بندی، صدا و ... تابلو را به سلیقه خود سفارشی‌سازی کنید!
سفارشی سازی

۸. تابلو، قابل هدیه دادن مجدد نیست!

تصور نمی‌کنیم که کسی تمایل داشته باشد هدیه‌ای به فردی بدهد که آن فرد آن را به شخص دیگری مجدداً هدیه نماید. تابلوهای صدانما چون سفارشی هر فرد و سلیقه طراحی می‌شوند قابل هدیه دادن مجدد نیستند.
به‌علاوه شخص دریافت‌کننده مطمئن است که تابلو را قطعاً برای وی تهیه‌کرده‌اید و یک هدیه دست‌به‌دست شده نیست. که این مسئله ارزش تابلو را نزد وی دوچندان می‌کند.
هدیه دادن مجدد

۹. تابلو، هدیه‌ای مطابق با همه عرف‌ها و بدون ضرر

تقدیم برخی هدایا، مثل خرید روغن ماساژ برای یک همکار از جنس مخالف ازنظر عرفی خوشایند نیست. هدیه خوب باید در چارچوب عرف و سنت‌های اجتماعی بوده و همچنین بدون خطر باشند.
تابلوهای صدانما، جز دسته هدایایی قرار می‌گیرند که در تمام فرهنگ‌ها و برای همه سنین، عرف و پذیرفتنی هستند. و آن‌ها را می‌توانید به هر فردی در هر مناسبتی هدیه دهید. بدون اینکه نگران احتمال عبور از خط قرمزها باشید.
هدیه ای دوست داشتنی برای همه

۱۰. تابلو سفارشی، هدیه‌ای که همه آن را دوست خواهند داشت

این مورد نیاز به توضیح چندانی دارد. تابلوهای صدانما ازجمله هدایایی است که بعید است کسی از دریافت آن‌ها خوشحال نشود. چون هر تابلو سفارشی و شخصی‌سازی‌شده است و معمولاً بر پایه عکس و صدای موردعلاقه خود آن فرد طراحی می‌گردد. چه کسی می‌تواند آن‌ها را دوست نداشته باشد؟
نظرات مشتریان صدانما

۱۱. تابلو برای دریافت کننده آن دردسری ندارد

برخی هدایا دردسرهای خاص خود را دارند؛ که اصطلاحاً به آن‌ها فیل سفید» گفته می‌شود. به‌طور مثال اگر حیوانات خانگی را به شخصی هدیه بدهیم، عملاً دردسر نگهداری از آن‌ها را نیز به وی واگذار کرده‌ایم. درحالی‌که شاید هر فردی آمادگی یا تمایل نگه‌داری از آن‌ها را نداشته باشد.
در آن‌سو، تابلو هدیه‌ای بی‌ضرر و بدون دردسر است. و در هر خانه یا مکانی دیواری کوچک یا طاقچه‌ای برای قرارگیری آن‌ها وجود خواهد داشت.
نکته راهنما: اگر نگران اشغال فضا هستید، می‌توانید تابلویی با ابعاد کوچک‌تر نظیر ۲۰x20 سانتیمتر یا A5 سفارش دهید.
هدیه بی دردسر

۱۲. تابلو هدیه‌ای جهت‌دار و تعیین تکلیف کننده نیست

بعضی هدایا جهت‌دار بوده و فرد دریافت‌کننده آن ممکن است تصور کند ما از تقدیم آن هدیه منظور و نیت خاصی داشته‌ایم. یا قصد داشتیم چیزی را به او تعیین تکلیف کنیم.
خرید قرص خوشبوکننده دهان، قرص لاغری و ... از این موارد به‌حساب می‌آیند که ممکن است باعث سوءتفاهم شود.
درحالی‌که تابلو در عین سفارشی و شخصی بودن، کادویی بدون جهت‌گیری در ذهن دریافت‌کننده تصور خواهد شد. که این‌یکی دیگر از نکات مثبت تابلوهای هدیه صدانما است.
هدیه جهت دار

۱۳. تابلو هدیه‌ای فکر شده است

شاید در کل نکاتی که در رابطه با خرید هدیه می‌شود، فکر شده بودن کادو مهم‌ترین آن‌ها باشد. کادویی که فرد دریافت‌کننده متوجه شود که شما روی تهیه آن‌وقت و تفکر گذاشته‌اید ارزشی بسیار زیاد در نزد وی خواهد داشت. چون با این کار فرد درمی‌یابد که شما برای وی اهمیت و علاقه زیادی قائل هستید.
با سفارش یک تابلو با طراحی اختصاصی، یک هدیه فکر شده خواهید داشت که فرد دریافت‌کننده را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد.
هدیه فکر شده

۱۴. تابلو، هدیه‌ای برانگیزاننده احساس

تابلوهای صدانما، بر پایه ایده‌ای جدید است؛ و آن ایده، آمیختن صدا با نمایش عکس در یک قاب است. شما نه‌تنها هدیه‌ای سفارشی خواهید داشت، بلکه ایده پخش صدا با استفاده از بارکد حک‌شده QR، قطعاً فاکتور هیجان‌انگیز و برانگیزاننده احساسات مثبت خواهد بود.
تصور کنید تولد یکی از عزیزان خود را به‌صورت صوتی تبریک گفته و آن را با یک آهنگ خاطره‌انگیز در کنار هم روی تابلو داشته باشید. فرد موردنظر نه‌تنها یک قاب سفارشی دریافت می‌کند؛ بلکه صدایی که شما روی آن قرار داده‌اید را نیز به گوش جان می‌سپارد.

هدیه روز مادر – کلیپ بسیار احساسی تابلو صدانما

۱۵. تابلو، هدیه‌ای است که هیجان لحظه‌ای و لذت متداوم را توأمان دارد.

همان‌طور که در مورد ۱۵ اشاره کردیم، ازآنجایی‌که تابلوهای صدانما ایده‌ای جدید هستند که با کمک فناوری محقق شده است، قطعاً در لحظه هدیه دادن بسیار جذاب و هیجان‌انگیز خواهند بود. به‌علاوه ازآنجایی‌که که صدای تبریک عزیزان روی تابلو به یادگار می‌ماند، لذتی متداوم نیز خواهد داشت؛ که به یادگار می‌ماند. همان‌طور که مشاهده کردید، تابلو هدیه بسیار مناسبی است؛ که با اصول کلی خرید هدیه درست مناسب و هم‌راستا هست. حال تصمیم با شماست که چه هدیه‌ای را انتخاب کنید!
گفتنی است که اگر قصد سفارش تابلو هدیه را دارید، اما مطمئن نیستید که از بین مدل‌های تابلو ما کدام‌یک برای نیت شما مناسب‌تر هست، کافی است با ما تماس گرفته تا به شما مشاوره خرید ارائه شود.
تابلو صدانما در خانه مشتری