درباره ما

صدانما با هدف ارائه تابلوهای سفارشی و شخصی سازی شده در مردادماه 1397 شروع به کار کرد. در ابتدا، به عنوان اولین محصول تابلوی صدانما را برای علاقه مندان و مشتریان محترم عرضه کردیم. سپس به مرور طرح و تابلوهای عرضه شده تنوع بیشتری پیدا کرد. صدانما اکنون هدف خود را در طراحی تابلوهایی خاص، مدرن و متنوع با قابلیت سفارشی سازی می داند. و تلاشمان این است که همواره در حال ابداع و عرضه طرح های جدیدتر برای علاقه مندان باشیم.

 

تهران – اکباتان
info@sedanama.com
[just_icon icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_color=”#4a3b98″]
09031597123(98)+

 پشتیبانی تلفنی همواره برقرار نیست. جهت پاسخگویی سریعتر خواهشمند است که از طریق واتسپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید. 

 

ارزش های کلیدی

نوآوری و خلاقیت، تحویل به موقع و جلب رضایت کامل مشتری
[just_icon icon=”Defaults-heart” icon_size=”50″ icon_color=”#4a3b98″]

جلب رضایت کامل مشتری

ارائه امکان شخصی سازی سفارش، را می توان حد اعلای مشتری مداری دانست. طرح نهایی تمامی محصولات قبل از چاپ ، توسط مشتریان تایید می شود. و تنها پس از جلب نظر کامل، سفارشات ارسال می گردد.

[just_icon icon=”Defaults-gift” icon_size=”50″ icon_color=”#4a3b98″]

تحویل به موقع

 محصولات ما معمولا با نیت هدیه دادن سفارش داده می شوند. بدیهی است که هدیه باید در موعد مقرر تحویل داده شود. همواره تلاش می کنیم تا سفارشات در بازه دقیق و به موقع که توسط مشتریان مشخص می گردد ارسال شوند.

[just_icon icon=”Defaults-spinner” icon_size=”50″ icon_color=”#4a3b98″]

نوآوری و خلاقیت

ما مرتب به دنبال طرح های به روز، متفاوت و خلاقانه هستیم. یکی از اهداف و ارزش های کلیدی ما در صدانما، حفظ روحیه نوآوری و خلاقیت در طراحی است. تا همواره طرح جدیدی برای ارائه داشته باشیم.

داستان ما

صدانما چگونه بوجود آمد؟

ما همیشه دوست داشتیم حوزه خدمت رسانی مان در تماس مستقیم با افراد دیگر باشد. مایل بودیم خدمت و محصول متمایز و جدیدی ارائه کنیم، که از دید مشتریان ارزشمند و دوست داشتنی جلوه کند. تا اینکه ایده طراحی و تولید تابلوی صدا به عنوان اولین محصول در ذهن مان طنین انداز شد.

این ایده قبلا توسط افراد دیگری انجام شده بود، اما ما مصمم بودیم که هویت خود را تعریف کرده و تمایزمان را اثبات کنیم. اینگونه بود که صدانما متولد شد. صدانما هم اکنون با طراحی مدل های متنوع از تابلوهای سفارشی و شخصی سازی شده آماده پذیرش سفارشات و هدیه های خاص شما می باشد.

در حال حاضر صدانما یکی از معتبرترین وب سایت های حوزه فروش “هدیه سفارشی” در ایران می باشد.

جای شما خالیست!

اگر خلاق هستید، ایده خاصی دارید، یا فکر می کنید می توانید به هر نحوی در مجموعه صدانما تاثیرگذار باشید از شما دعوت به همکاری می کنیم.

«برو به صفحه دعوت به همکاری»