preloader
با ما تماس بگیرید!
تماس با صدانما

123 1597 0903+

واتسپ صدانما
تلگرام صدانما
اینستاگرام صدانما
تماس با صدانما
تماس با ما
123 1597 0903+
اینستاگرام صدانما
اینستاگرام
تلگرام صدانما
تلگرام
واتسپ صدانما
واتسپ

درباره ما

درباره ما

صدانما با هدف ارائه تابلوهای سفارشی و شخصی سازی شده در مردادماه 1397 شروع به کار کرد. در ابتدا، به عنوان اولین محصول تابلوی صدانما را برای علاقه مندان و مشتریان محترم عرضه کردیم. سپس به مرور طرح و تابلوهای عرضه شده تنوع بیشتری پیدا کرد. اکنون هدف خود را در طراحی تابلوهایی خاص با قابلیت سفارشی سازی می دانیم. و تلاشمان این است که همواره در حال ابداع و عرضه طرح های جدیدتر باشیم.

تهران – اکباتان
info@sedanama.com
09031597123(98)+

09031597456(98)+

 

 

ارزش های کلیدی

نوآوری و خلاقیت، تحویل به موقع و جلب رضایت کامل مشتری

جلب رضایت کامل مشتری

ارائه امکان شخصی سازی سفارش به شکل نامحدود، را می توان حد اعلای مشتری مداری دانست. طرح نهایی تمامی محصولات قبل از چاپ ، توسط مشتریان تایید می شود. و تنها پس از جلب نظر کامل، سفارشات ارسال می گردد.

تحویل به موقع

 محصولات ما معمولا با نیت هدیه دادن سفارش داده می شوند. بدیهی است که هدیه باید در موعد مقرر تحویل داده شود. سفارشات همیشه در بازه دقیقی که توسط مشتریان مشخص می گردد به موقع ارسال می شوند.

نوآوری و خلاقیت

ما مرتب به دنبال طرح های به روز، متفاوت و خلاقانه هستیم. یکی از اهداف و ارزش های کلیدی ما در صدانما، حفظ روحیه نوآوری و خلاقیت در طراحی است. تا همواره طرح جدیدی برای ارائه داشته باشیم.

داستان ما

صدانما چگونه بوجود آمد؟

ما همیشه دوست داشتیم حوزه خدمت رسانی مان در تماس مستقیم با افراد دیگر باشد. مایل بودیم خدمت و محصول متمایز و جدیدی ارائه کنیم، که از دید مشتریان ارزشمند و دوست داشتنی جلوه کند. تا اینکه ایده طراحی و تولید تابلوی صدا به عنوان اولین محصول در ذهن مان طنین انداز شد. این ایده قبلا توسط افراد دیگری انجام شده بود، اما ما مصمم بودیم که هویت خود را تعریف کرده و تمایزمان را اثبات کنیم. اینگونه بود که صدانما متولد شد. صدانما هم اکنون با طراحی مدل های متنوع از تابلوهای سفارشی و شخصی سازی شده آماده پذیرش سفارشات و هدیه های خاص شما می باشد.

علی اسعدی

علی اسعدی

مدیر و هم بنیانگذار
عارف اسعدی

عارف اسعدی

مدیر اجرایی و هم بنیانگذار

جای شما خالیست!

اگر خلاق هستید، ایده خاصی دارید، یا فکر می کنید می توانید به هر نحوی در مجموعه صدانما تاثیرگذار باشید از شما دعوت به همکاری می کنیم.

«برو به صفحه دعوت به همکاری»

سفارشی سازی طرح تابلو

طرح به انتخاب و سلیقه خودتان

مشاهده پیش نمایش قبل از چاپ

از طرح خود قبل از چاپ مطمئن می شوید

گارانتی بارکد QR

قابلیت استفاده نامحدود و سازگار با گوشی های هوشمند

ارسال به سراسر ایران

در حداکثر 7 روز کاری.

سبد خرید

بستن (Esc)
در صورت عدم پاسخگویی تلفنی در ساعات کاری، خواهشمند است با ما از طریق واتسپ/تلگرام ارتباط برقرار نمایید.واتسپ

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top