درباره ما

صدانما با هدف ارائه تابلوهای سفارشی و شخصی سازی شده در مردادماه 1397 شروع به کار کرد. در راستای این هدف در بدو تاسیس، تابلوی صدانما را به عنوان اولین محصول خود عرضه کردیم. تمام کوشش ما این است که با ارائه تابلوهایی متمایز و خاص، به شما در جهت تهیه هدیه ای تاثیرگذار و جذاب خدمت رسانی کنیم.

تهران – مرزداران
info@sedanama.com
09031597123(98)+

ارزش های کلیدی

نوآوری و خلاقیت، تحویل به موقع و جلب رضایت کامل مشتری

جلب رضایت کامل مشتری

ارائه امکان شخصی سازی سفارش به شکل نامحدود، را می توان حد اعلای مشتری مداری دانست. طرح نهایی تمامی محصولات قبل از چاپ ، توسط مشتریان تایید می شود. و تنها پس از جلب نظر کامل، سفارشات ارسال می گردد.

تحویل به موقع

 محصولات ما معمولا با نیت هدیه دادن سفارش داده می شوند. بدیهی است که هدیه باید در موعد مقرر تحویل داده شود. سفارشات همیشه در بازه دقیقی که توسط مشتریان مشخص می گردد به موقع ارسال می شوند.

نوآوری و خلاقیت

ما مرتب به دنبال طرح های به روز، متفاوت و خلاقانه هستیم. یکی از اهداف و ارزش های کلیدی ما در صدانما، حفظ روحیه نوآوری و خلاقیت در طراحی است. تا همواره طرح جدیدی برای ارائه داشته باشیم.

داستان ما

صدانما چگونه بوجود آمد؟

ما همیشه دوست داشتیم حوزه خدمت رسانی مان در تماس مستقیم با افراد دیگر باشد. مایل بودیم خدمت و محصول متمایز و جدیدی ارائه کنیم، که از دید مشتریان ارزشمند و دوست داشتنی باشد. تا اینکه ایده طراحی و تولید تابلوی صدا به عنوان اولین محصول در ذهن مان طنین انداز شد. این ایده قبلا توسط افراد دیگری انجام شده بود، اما ما مصمم بودیم که هویت خود را تعریف کرده و تمایزمان را اثبات کنیم. اینگونه بود که صدانما متولد شد.

 

علی اسعدی

علی اسعدی

مدیر
عارف اسعدی

عارف اسعدی

مدیر اجرایی