پرتکرارترین پرسش ها

پاسخ به سوالاتی که بیشتر از ما پرسیدید!

راجع به ثبت سفارش و ارسال فایل

پاسخ به سوالاتی که بیشتر از ما پرسیدید!

برای ثبت سفارش باید چه مراحلی را طی کنم؟

به ۳ طریق می توانید برای ثبت سفارش اقدام کنید:

  1. از طریق وب سایت صدانما
  2. از طریق پیام رسان های تلگرام/واتسپ
  3. از طریق دایرکت اینستاگرام

در این بین ما روش دوم یعنی پیام رسان تلگرام یا واتسپ را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا سفارش شما به صورت تعاملی و مستقیم با کارشناسان ما انجام می پذیرد. و با سهولت بیشتری انجام می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر راجع به نحوه سفارش لطفا این برگه را مطالعه کنید!

آیا قبل از چاپ و ارسال، می توانم پیش نمایش طرح را ببینم؟

بله، این حق شماست. ما قبل از چاپ و ارسال سفارش شما، پیش نمایش طرح و صدای آن را برای شما می فرستیم. و تنها بعد از کسب تایید و اجازه شما، طرح چاپ و ارسال می گردد.

اطلاعات بیشتر راجع به پیش نمایش را در اینجا بخوانید!

صدای ارسالی می تواند چند دقیقه باشد؟

برای صدای ارسالی محدودیت خاصی از نظر حجم یا زمان وجود ندارد. و در اغلب موارد محدودیتی پیش نمی آید.

هرچند در شرایط خاص مثلا زمانی که صدای شما بیش از حد طولانی (بیشتر از چندین دقیقه) یا فایل آن خیلی حجیم باشد از شما تقاظا می شود که در آن تجدیدنظر کرده، آن را تغییر داده یا کوتاه کنید.

چگونه به لیست قیمت محصولات شما دسترسی داشته باشم؟

صدانما به عنوان یک فروشگاه اینترنتی مدرن، فاقد لیست قیمت سنتی می باشد. قیمت محصولات ما را می توانید در بخش فروشگاه و انتخاب دسته بندی محصول موردنظر بررسی نمائید. یا در صورت لزوم با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

> برو به صفحه فروشگاه

فایل های موردنیاز (مثل عکس و صدا) را چگونه برای شما بفرستیم؟

فایل های موردنیاز برای طراحی تابلو نظیر صدا،عکس و متن را می توانید هنگام ثبت سفارش در سایت بارگذاری کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید فایل ها را بعد از ثبت سفارش در سایت، در تلگرام یا واتسپ ارسال نمائید.

آیا صدا یا تصویر باید دارای فرمت خاصی باشند؟

خیر. صدا و تصویر را می توانید در هر فرمتی برای ما ارسال کنید. تبدیل آن به فرمت و کیفیت مناسب جز وظایف و محدوده کاری ما می باشد.

کیفیت عکس و صدای ارسالی به شما چگونه باید باشد؟

راجع به کیفیت عکس:

بر اساس یک اصل منطقی هرچه وضوح (رزولوشن) و سایز عکس شما بیشتر باشد، نتیجه بهتری در چاپ حاصل می گردد. اما از آنجایی که معمولاً افراد به عکس های بسیار با کیفیت و آتلیه ای دسترسی ندارند، اکثر اوقات از عکس هایی با کیفیت در حد تلگرام و اینستاگرام در طراحی تابلو استفاده می کنیم. و نتیجه نیز در بیشتر اوقات قابل قبول است. بدیهی است در سایز قاب های بزرگتر نظیر A3 و ۵۰×۳۰ کمبود کیفیت عکس خود را بیشتر نشان می دهد. و در صورتی که مایل به سفارش قاب های بزرگتر هستید از کیفیت عکس خود اطمینان حاصل کنید. (در این مورد میتوانید با ما مشورت کنید.)

راجع به کیفیت صدا:

راجع صدا نیز توصیه می کنیم که در یک محیط آرام و با حداقل صداهای مزاحم و نویز صدای خود را با اپلیکیشن ضبط صدای گوشی یا تبلت ضبط کنید. سپس آن فایل صدا را از طریق تلگرام یا واتسپ و یا در سایت برای ما اپلود کرده و بفرستید.

نکته: نیازی به اضافه کردن موزیک متن نیست. و اضافه کردن موزیک متن به صدای ضبط شده شما توسط صدانما انجام می گردد.

آیا شما میکس صدا هم انجام می دهید؟

بله. کافیست صدا یا صداهای موردنظر خود را برای ما بفرستید. تا ما آنها را بنابر نظر و سلیقه شما میکس کرده و در کنار یکدیگر قرار دهیم. به علاوه امکان اضافه کردن موزیک متن، زیر صدای شما نیز وجود دارد. در نتیجه نیازی به میکس صدا یا گذاشتن موسیقی توسط شما روی صداهای ارسالی نیست.

از نظر تعداد صداهایی که میتوانید بفرستید هم محدودیت خاصی وجود ندارد. مگر در شرایط خاص که تعداد آنها بیش از حد متعارف مشتریان دیگر باشد.

صدای موردنظر من روی یک ویدیو است، آیا می توان از آن صدا استفاده کرد؟

بله البته. کافی است ویدیوی موردنظر خود را برای ما بفرستید. تا ما صدای آن را استخراج کرده و روی بارکد تابلو شما تنظیم کنیم.

پرداخت سفارش به چه نحو انجام می پذیرد؟

پرداخت را می توانید به دو طریق درگاه الکترونیکی زرین پال و Pay.ir یا به صورت کارت به کارت پرداخت نمائید. به دلیل اینکه محصولات ما جنبه سفارشی داشته و مختص شما طراحی و آماده سازی می شوند نیز کل هزینه (به جز هزینه ارسال) هنگام سفارش اخذ می شود.

اطلاعات بیشتر راجع به نحوه پرداخت را در این برگه بخوانید!

راجع به تحویل سفارش و زمان موردنیاز

پاسخ به سوالاتی که بیشتر از ما پرسیدید!

سفارش چند روزه به دستمون میرسه؟

این سوال پاسخ دقیقی ندارد. در شرایطی امکان ارسال فوری برای تهران یا شهرستان وجود دارد. بطور معمول اغلب سفارشات تهران در کمتر از ۳ روز کاری و سفارشات خارج از تهران با درنظرگیری زمان موردنیاز برای ارسال بوسیله تیپاکس حدود ۷ روز به طول می انجامد.

اکیداً توصیه میکنیم که سفارش خود را به روزهای آخر موعد هدیه دادن خود واگذار نکنید. تا با خیالی آسوده، هدیه سفارش داده شده را دریافت کنید

تابلوهایی که مقصد آن ها داخل محدوده شهر تهران است همان روز آماده شدن سفارش، توسط پیک موتوری به دست شما می توانند برسند. تابلوهایی با مقصد خارج از تهران نیز طبق زمان اعلامی تیپاکس بین ۱ تا ۳ روز بعد از ارسال به دست شما می رسند. در نتیجه:

  1. مقصد تهران: همان روز آماده سازی می توانند تحویل داده شوند.
  2. مقصد خارج از تهران: شهرهای نزدیک به تهران نظیر قزوین،کرج،رشت و … معمولاً در عرض ۲۴ ساعت بعد از ارسال بدست شما می رسند. و نواحی دورتر مثل بندرعباس یا مشهد ممکن است حدود ۴۸ تا ۷۲ ساعت(بعد از ارسال) تحویل داده شوند.

هزینه ارسال چقدر است؟

هزینه ارسال عدد ثابتی نیست. و به دو معیار کلی بستگی دارد :

  1. فاصله (نسبت فاصله تهران تا شهر مقصد یا فاصله محلات تهران با شهرک اکباتان)
  2. وزن تابلو (وزن هرچه بیشتر باشد، قیمت مقداری افزایش پیدا می کند. تابلوهای بزرگتر قاعدتاً وزن بیشتری دارند.)

هزینه ارسال درب محل توسط شما پرداخت می شود. و معمولاً برای سفارشات خارج از تهران عددی معادل ۱۸ تا ۲۲ هزار تومان و برای سفارشات تهران حدوداً ۲۰ الی ۲۵ هزار تومان می باشد.

سفارش در چه حالت و بسته بندی به دست من می رسد؟

تمامی سفارشات قبل از ارسال، پلمپ پلاستیک می شوند. برای سفارشات خارج از تهران از ترکیب بسته بندی شامل پلاستیک پلمپ، پلاستیک حبابی،فوم ضخیم و مقوا استفاده می کنیم. تا از بروز کمترین آسیب احتمالی به مرسوله پیشگیری شود. سفارشات داخل تهران نیز بعد از پلمپ پلاستیک با پلاستیک حبابی محافظت می شوند.

به علاوه امکان سفارش پاکت هدیه ویژه و شکیل صدانما برای سایزهای A5 و ۲۰×۲۰ و A4 وجود دارد. که با صرف مقداری هزینه بیشتر می توانید آن را نیز داشته باشید. که جلوه زیباتری به هدیه شما می بخشد.

سفارش از نظر حمل و نقل چگونه به دست ما میرسد؟

برای ارسال تهران از پیک هوشمند الوپیک استفاده می کنیم. سفارشات خارج از تهران هم بوسیله شرکت تیپاکس ارسال می شوند.

آیا امکان دریافت سفارش بصورت حضوری وجود دارد؟

بله. در مواقعی این امکان وجود دارد.

برای دریافت حضوری سفارش خود می بایست با کارشناسان صدانما هماهنگی به عمل آورید. به یاد داشته باشید که صدانما در قبول نکردن درخواست تحویل حضوری شما مختار است.

از کجا مطمئن باشم که در زمان حمل نقل، آسیبی به سفارش من وارد نمی شود؟

ما تمام تلاش خود را می کنیم که با بسته بندی مناسبی که بر اثر تجربیات مختلف حین کار به آن دست پیدا کرده ایم از سفارش شما در روند حمل و نقل محافظت کنیم. آمار خرابی و شکستگی سفارشات نیز بسیار پایین می باشد.

لازم به ذکر است که مورد شکستگی و آسیب دیدن در جریان حمل و نقل از حوزه مسئولیت صدانما خارج بوده و مربوط به شرکت حمل نقل کننده (بطورمثال تیپاکس) خواهد بود. وظیفه ما ارسال صحیح و سالم سفارش از تهران به نقاط دیگر است. و چون خودمان بطور مستقیم کنترلی روی جریان ارسال سفارشات نداریم، امکان پذیرش مسئولیت آن نیز وجود نخواهد داشت.

این بدین معنی است که صدانما بابت آسیب رسیدن به سفارش خسارتی پرداخت نمی کند. هرچند تمام کوشش خود را برای محافظت حداکثری از سفارش شما با بسته بندی ایمن و محافظت شده به کار می بندیم.  ریسک شکستگی سفارش بسیار ناچیز و نادر می باشد.

آیا برای سفارش یا دیدن نمونه کارها امکان مراجعه حضوری وجود دارد؟

در حال حاضر خیر.

سوالات متفرقه

پاسخ به سوالاتی که بیشتر از ما پرسیدید!

آیا بارکد QR توسط همه گوشی ها اسکن می شود؟

بله. بصورت تضمینی تمامی گوشی های هوشمند قابلیت اسکن بارکد QR را دارند. و در این زمینه جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر صفحه ویژه QR را مطالعه نمایید.

ماندگاری بارکد QR تابلو تا چه مدت است؟

بصورت تئوری بارکد QR تابلوهای ما عمر نامحدودی دارند. در واقع تا زمانی که وب سایت صدانما به کار خود ادامه می دهد، بارکدهای تابلو نیز به درستی کار خواهند کرد. برخی از همکاران از فضاهای رایگان برای بارگذاری اطلاعات بارکد استفاده می کنند. فضاهایی که هرلحظه ممکن است پاک شده یا مورد تحریم و فیلتر داخلی یا خارجی واقع شوند.

ما برای پیشگیری از این موارد و اطمینان بیشتر از ماندگاری بارکدها همه آنها را روی سرور قدرتمند سایت خود نگه داری می کنیم.

بارکد تابلو چگونه توسط گوشی اسکن می شود؟

بطور خلاصه برای گوشی های تحت سیستم عامل اندروید نیاز به بارکدخوان QR خواهید داشت. که در صفحه ویژه بارکد QR، لینک دانلود اپلیکیشن موردنیاز را قرار داده ایم. برای سیستم عامل iOS نیز تنها کافی است دوربین را روی بارکد گوشی نگه دارید.

اطلاعات بیشتر در صفحه ویژه بارکد QR به همراه ویدیو آموزشی

جنس قاب در محصولات شما چیست؟ نوع و کیفیت چاپ چگونه است؟

جنس قاب به کار رفته در محصولات ما، PVC با کیفیت رایج و متداول می باشد. که در پشتی آن به جای مقوای مرسوم از چوب استفاده کرده ایم. و آویزهای لازم را برای نصب روی دیوار به همراه دارد. به علاوه قاب، دارای شیشه می باشد.

چاپ محصولات نیز بوسیله پرینترهای جوهرافشان با کیفیت روی کاغذ گلاسه انجام می پذیرد. چاپ های A3 و بزرگتر نیز در یکی از مجهزترین و با سابقه ترین لابراتورهای چاپ عکس ایران انجام می پذیرد. کاغذ به کار رفته نیز از نوع گلاسه و مات می باشد.

امکان سفارش در سایزهای بزرگتر از سایزهای موجود نیز وجود دارد؟

بله. هرچند نیازمند هماهنگی با کارشناسان فروش ما می باشد. در این مورد می توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه می توانم از بابت مسائل حریم خصوصی (نظیر فرستادن عکس های شخصی) اطمینان داشته باشم؟

تمام اطلاعات دریافتی از مشتریان اعم از صدا،عکس، ویدیو و متن های شخصی نزد صدانما محفوظ است. این اطلاعات بعد از انجام سفارش شما، از روی آرشیو ما پاک می شوند. و هیچ انتشاری از فایل و سفارش شما بدون اجازه (حتی بصورت نمونه کار) صورت نمی گیرد. و در صورت انتشار اتفاقی در مواردی نادر، نیز پس از درخواست شما از سایت و سایر صفحات ما در شبکه های اجتماعی حذف می گردد. به علاوه این کار از نظر قانونی نوعی جرم محسوب شده و پیگرد قانونی و حقوقی به دنبال دارد. در نتیجه ما به عنوان یک کسب کار مشروع و حرفه ای این اطمینان را می دهیم که امانت دار خوبی برای فایل های ارسالی شما خواهیم بود.

برای اطلاعات بیشتر راجع به حریم خصوصی این برگه را مطالعه کنید!

آیا می توان صرفا فایل طراحی (برای پرینت) را بدون قاب از شما دریافت کرد؟

بله. امکان انجام خدمات طراحی تابلو بصورت فایل نیز وجود دارد. در این مورد هزینه چاپ + قاب از قیمت کلی طرح موردنظر شما کسر می شود. و مابقی آن می پردازید و فایل تابلو را دریافت می کند.

بطور مثال اگر یک قاب ۲۰۰ هزار تومان قیمت داشته باشد. و هزینه قاب و چاپ هم مجموعاً ۱۰۰ هزار تومان باشد(۱۰۰-۲۰۰)، برای دریافت فایل آن می بایست تنها مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را پرداخت کنید.

سایت شما نماد اعتماد الکترونیکی (enamad) ندارد، چگونه می توانم به آن اعتماد کنم؟

هرچند نماد اعتماد الکترونیکی می تواند شاخصی بر اعتمادپذیری هر فروشگاه اینترنتی فعال در داخل ایران باشد، اما این مهم بدین معنا نیست که هر وب سایتی که فاقد آن است غیر قابل اعتماد است. به علاوه به کرات پیش آمده است که فروشگاهی با وجود داشتن ای-نماد (نماد اعتماد الکترونیکی) دست به کلاه برداری و … زده است. در نتیجه معیار دقیق و همیشگی نمی باشد.

اعتبار ما را می توانید بوسیله سایت ما، نمونه کارهای بی شمار ما و صفحه اینستاگرام زنده و فعال ما مورد سنجش قرار دهید.

به علاوه می توانید به بخش ویدیو وب سایت صدانما بروید. و ویدیوهایی ارسالی از مشتریان با محصولات ما را تماشا کنید.

اگر باز هم در این مورد تردید دارید کافیست با ما تماس گرفته و با کارشناسان فروش ما دغدغه خود را مطرح کنید.

من نمی دانم کدام محصول صدانما برای مناسبت هدیه دادن من مناسب است، پیشنهاد شما چیست؟

اگر در انتخاب از بین محصولات ما متناسب با مناسبت هدیه دادن خود مثل هدیه تولد، هدیه سالگرد ازدواج، ولنتاین و … نیاز به راهنمایی دارید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. تا مشاوره لازم جهت انتخاب هدیه بهتر به شما ارائه شود.

برگه های راهنمای دیگر :

پاسخ پرسش های خود را پیدا نکردید؟ به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

برای ما در واتسپ پیغام بگذارید

در عرض چند ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود.

تلگرام/واتسپ: ۰۹۰۳۱۵۹۷۱۲۳