سوالات متداول مربوط به ثبت و دریافت سفارشات

ثبت سفارش خود را می توانید به یکی از 3 طریق زیر انجام دهید:

1. ثبت سفارش و پرداخت در بخش فروشگاه سایت و دریافت کد خرید

2. ثبت سفارش در تلگرام به شماره 09031597123

3. ثبت سفارش در اینستاگرام (Instagram.com/sedanama) بصورت پیام دایرکت

اگر سفارش خود را در سایت ثبت کنید، می توانید پرداخت را از طریق درگاه معتبر بانکی ارائه شده به واسطه گری زرین پال انجام دهید. اگر سفارش شما توسط همکاران ما در تلگرام یا اینستاگرام ثبت گردیده است، می بایست پرداخت را بصورت کارت به کارت انجام دهید.

بطور معمول سفارشات تهران، در 3 الی 5 روز کاری طراحی و ارسال می گردد. سفارشات خارج تهران نیز با توجه به روال کاری پست پیشتاز بین 5  تا 7 روز کاری متغیر است.

سفارشات خارج از تهران برای جلوگیری از آسیب، با پلاستیک محافظ حبابی پوشیده می شوند. و داخل جعبه پستی توسط پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می گردند. سفارشات داخل تهران نیز توسط الوپیک یا اسنپ باکس ارسال می شود.

سفارشات شما بدون هیچ عیب و ایرادی ارسال می شوند. و بوسیله پلاستیک حبابی و جعبه پستی محافظت می شوند. در موارد نادر اگر شکستگی یا موارد این چنینی رخ دهد، مسئولیت آن با شرکت حمل و نقل مربوطه است.  و صدانما بابت آن مسئولیتی نمی پذیرد.

سوالات متداول مربوط به ارسال فایل و غیره

دو روش وجود دارد.فایل های موردنیاز برای طراحی تابلوی خود را می توانید در سایت هنگام ثبت سفارش بارگذاری نمایید. همچنین می توانید آن ها را از طریق تلگرام صدانما به شماره (09031597123) برای ما ارسال نمایید.

محدودیتی بابت زمان یا تعداد صدا وجود ندارد. هرچند پیشنهاد می کنیم صدای ارسالی شما بیش از چند دقیقه نباشد.

بطور کلی اگر عکس شما با دوربین دیجیتال یا گوشی های هوشمند ثبت شده باشد برای چاپ و طراحی تابلو قابل قبول خواهد بود. در تابلوهای کوچک امکان استفاده از عکس های اسکرین شات نیز وجود دارد. هرچند طبیعتاً هرچه کیفیت و سایز عکس شما بزرگتر باشد، نتیجه در چاپ بهتر خواهد بود.

بله قطعا، ما بعد از طراحی تابلو پیش نمایش آن را برای شما ارسال می کنیم. و تنها پس از کسب تایید نهایی شما، طرح چاپ خواهد شد.

تابلوهای سایز متوسط و کوچک بوسیله پرینتر جوهرافشان پیشرفته با کاغذ فتوگلاسه اولتراپریمیوم (5 ستاره) چاپ می شوند. تابلوهای سایز بزرگ نیز در بصورت گلاسه، در یکی از مجهزترین چاپخانه های شهر تهران چاپ می گردد.

برگه های راهنمای دیگر :

نیازمند راهنمایی و ارتباط با کارشناسان فروش هستید؟

با ما تماس بگیرید

09031597123پشتیبانی مشتریان

در صورت عدم پاسخگویی تلفنی، لطفا برای ما در تلگرام پیام بگذارید. در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

ارتباط با تلگرام صدانما