نحوه ثبت سفارش

به دو طریق می توانید محصول موردنظر خود را ثبت سفارش نمایید:
سبد خرید

روش اول) ثبت سفارش در سایت

آموزش قدم به قدم:

۱. به بخش فروشگاه بروید.

۲. دسته بندی محصول موردنظر خود را انتخاب کنید. (بطور مثال: تابلو آسمان)

۳. سایز و رنگ قاب را مشخص کرده و فرم های موردنیاز در صفحه محصول را تکمیل نمایید.

۴.روی دکمه سبز رنگ ثبت سفارش(خرید) در انتهای برگه محصول کلیک کنید.

۵.اطلاعات خواسته شده برای دریافت سفارش (مثل اسم و آدرس) را فرم های نمایش داده شده وارد نمایید.

۶.روی دکمه «مرحله بعد» کلیک کرده و بعد از بازبینی سفارش، یکی از روش های پرداخت کارت به کارت یا پرداخت از طریق درگاه بانکی آنلاین را انتخاب کنید.

۷.سفارش خود را پرداخت کرده و کد سفارش را دریافت نمایید.

سپس می توانید کد سفارش را جهت پیگیری به تلگرام ما ارسال کرده یا منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید. (کارشناسان فروش در روزهای کاری در عرض ۲۴ ساعت با شما بصورت تلفنی یا از طریق تلگرام تماس برقرار خواهند کرد.)

 

نکته: در هنگام ثبت سفارش و پرکردن فرم های مربوطه در صفحه محصول می توانید فایل های موردنیاز نظیر صدا یا عکس را بصورت مستقیم در سایت بارگذاری نمایید. اگر تمایلی به این کار ندارید کافیست در فرم مربوطه گزینه ارسال به تلگرام را انتخاب کرده، و فایل ها را بصورت جداگانه به تلگرام ما ارسال نمایید.

 

ارسال به تلگرام

روش دوم) ثبت سفارش در تلگرام یا واتسپ

در صورت دسترسی به تلگرام یا واتسپ می توانید سفارش خود را بطور مستقیم از این طریق انجام دهید. در این روش تمامی مراحل شامل ثبت مشخصات، ارسال فایل، دریافت پیش نمایش و هماهنگی در پیام رسان های مذکور انجام و از طریق ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش ما میسر می گردد.

هشدار (بسیار مهم)

اکیدا توصیه می کنیم که سفارش خود را به روزهای آخر موعد هدیه دادن خود واگذار ننمائید. اگر ساکن تهران هستید پیشنهاد می کنیم یک هفته زودتر سفارش خود را قطعی کنید. برای ساکنین شهرستان نیز، توصیه ما ۲ هفته الی ۱۰ روز زودتر سفارش دادن نسبت به موعد هدیه می باشد. در این صورت با خیال راحت و اطمینان بیشتری هدیه خود را به موقع تحویل خواهید گرفت. به این ترتیب نگرانی بابت دیر رسیدن هدیه وجود نخواهد داشت.

برگه های راهنمای بیشتر :

نیازمند راهنمایی، دریافت مشاوره یا ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش هستید؟
با ما تماس بگیرید.

۰۹۰۳۱۵۹۷۱۲۳

پشتیبانی مشتریان

در صورت عدم پاسخگویی لطفا برای ما در تلگرام پیغام بگذارید. ما در اسرع وقت(کمتر از ۲۴ ساعت در روزهای کاری) پاسخگوی شما خواهیم بود.

ارتباط با تلگرام صدانما

ارتباط با واتسپ صدانما