تابلو آسمان

موقعیت ستارگان و صور فلکی بر اساس تاریخ و مکان دلخواه شما

تابلو آسمان
``تمام آنچیز که باید بدانید!``

ما در این مطلب هرآنچیز که مرتبط با تابلو آسمان بوده را برای شما جمع آوری کرده ایم. در بخش ابتدایی کلیاتی از نجوم آورده شده و سپس به جزییات و ویژگی های تابلو آسمان پرداخته ایم. در بخش انتهایی نیز تعداد نمونه کار انجام شده از تابلو آسمان را قرار داده ایم. این مطلب به جرات کامل ترین مطلبی است که به زبان فارسی یا حتی انگلیسی در مورد این تابلو پیدا خواهید کرد.

امکانات تابلو آسمان در یک نگاه:

 • نقشه آسمان تاریخ و مکان مورد نظر (مثلا شب تولد،سالگرد ازدواج)
 • اطلاعات علمی و موثق نجومی بر اساس داده های آژانس فضایی اروپا
 • طراحی سفارشی نظیر متن دلخواه ، رنگ ، عکس های پیش زمینه
 • بارکد QR اختصاصی به همراه فرکانس صدا (قابلیت پخش صدا از گوشی)
 • قاب دست ساز PVC با شیشه در دو رنگ مشکی و سفید
 • کیفیت چاپ فتوگلاسه جنس کاغذ اولتراپریمیوم (5 ستاره) گرم بالا
تابلو آسمان

تابلو آسمان

ستاره چیست؟

بشر از ابتدای تمدن خود، هربار که به آسمان شب می نگریسته است نقاط نورانی زیبایی را می دیده است. این نقاط که به آن ستاره می گوییم، دستاویزی بر افسانه ها، اشعار، داستان ها و تفاسیر مختلفی بوده است. یکی از مرسوم ترین آنها طالع بینی است، که تا به امروز ادامه دارد.

ستاره را می توان به عنوان توپ گازی بسیار روشنی توصیف کرد. که اغلب از گازهای هیدروژن و هلیوم تشکیل شده است. عناصر تشکیل دهنده آن به کمک جاذبه درونی ستاره، در کنار هم قرار گرفته است. در مرکز ستاره شکافت هسته ای اتفاق می افتد. این فرایند به غلبه ستاره بر جاذبه بیرونی کمک می کند. به علاوه باعث تولید فوتون، گرما و برخی عناصر سنگین تر می شود. نزدیک ترین ستاره به زمین، خورشید است. که در مرکز منظومه شمسی قرار دارد.

ستاره چگونه بوجود می آید؟

بر اساس فرضیه تشکیل ستارگان، ستاره درون ابرهای عظیم گازی متولد می شوند. سپس دمای ابرهای گازی افزایش پیدا می کند و یک جاذبه درونی آن را متراکم می کند. زمانی که دمای گاز به حدود 18 میلیون فارنهایت می رسد، برای عناصرگازی هلیوم و هیدروژن موجود، همجوشی هسته ای اتفاق می افتد. و این زمانی است که ستاره متولد می شود.

انواع ستارگان: جالب است بدانید رنگ یک ستاره بیانگر دمای آن است. ستاره هایی که دمای بالاتری در مرکز خود دارند نور آبی ساطع می کنند. ستارگان به نسبت سردتر ، به سرخ رنگ دیده می شوند. دمای ستاره همچنین با جرم آن تناسب دارد. ستاره کوتوله سرخ تنها 0.075 جرم و دمایی برابر 4000 کلوین دارد. در مقایسه بزرگترین ستاره شناخته شده یعنی R136a1 با نام Wolf-Rayet با جرمی 265 بار بیشتر از خورشید منظومه شمسی ، دمای باورنکردنی برابر با 50 هزار کلوین را دارد. ستارگان بزرگتر و داغ تر ذخیره انرژی خود را در طی چند میلیون سال به اتمام می رسانند. در حالیکه ستارگان کوچکتر و خنک تر، می توانند تا میلیاردها سال به درخشش خود ادامه دهند.

تولد ستاره

صورت فلکی چیست؟

از هزاران سال پیش ، تمدن های باستانی صورت های فلکی مختلفی را در آسمان شناسایی و رصد کرده اند. صورت فلکی را می توان الگوهایی قابل شناسایی از ستارگان در آسمان معرفی کرد، که بدلیل شکلی خاص یا به افتخار شخصیتی اساطیری نام ویژه ای پیدا کرده اند. صورت های فلکی برای پیش بینی های ستاره شناسی، مسیریابی و ارتباطات در زندگی بشر بسیار مفید و کاربردی بوده است.

از سال 1922، اتحادیه بین المللی اخترشناسی IAU آسمان را به 88 صورت فلکی تقسیم کرده است. هر صورت فلکی شامل یک محدوده فرضی در آسمان است. برای هر محدوده نیز اسمی مشخص شده است. برای مثال وقتی گفته می شود این ستاره در دب اکبر قرار دارد، منظور محدوده بین اللملی مشخص شده توسط IAU است که به عنوان دب اکبر شناخته می شود.

نکته مهمی که باید بدانید این است که هرچند گروهی از ستارگان، تشکیل یک صورت فلکی مشخص را می دهند؛ اما در واقع آنها در فواصل مختلفی نسبت به یکدیگر قرار داشته و در یک محور نیستند. آسمان فضایی سه بعدی است اما صورت های فلکی بصورت دوبعدی نمایش داده می شوند. در نتیجه ممکن است این فرضیه غلط بوجود بیایید که این ستاره ها واقعا در کنار یکدیگر قرار دارند.

در حقیقت اگر ما پرسپکتیو خود را از روی زمین تغییر می دادیم و چند میلیون سال نوری در فضا در هر سمتی حرکت می کردیم و از آن نقطه ستارگان را مشاهده می کردیم ، قطعا اشکال دیگری از ستارگان را می توانستیم رصد کنیم.

 بیشتر بخوانید: آشنایی با 15 صورت فلکی معروف به همراه افسانه های آنها 

آیا شکل صورت های فلکی ``دائمی`` است؟

اشاره کردیم که یکی از کاربردهای صورفلکی ، مسیریابی بوده است. و این امر مستلزم این است که ستارگان موقعیت ثابتی داشته باشند. تا بتوان بر اساس آن جهت و مسیر را تشخیص داد. ستاره هایی که بالای سر خود می بینیم، بدلیل چرخش زمین در طول سال تغییر می کنند. اما شکل شناخته شده خود صورت های فلکی در تاریخ بشریت ثابت مانده است.

لازم به ذکر است که ستارگان در واقع با سرعت ده ها کیلومتر بر ثانیه ، در حال حرکت هستند. اما فواصل نجومی به حدی طولانی و غیرقابل باور است، که این جابه جایی تاثیری بر موقعیت و نسبت قرارگیری آنها در آسمان شب ندارد. هرچند اگر مقیاس زمانی مثلا به 50 هزار سال تغییر دهیم، آن وقت شاید جابه جایی ستاره ها قابل کشف و بررسی باشد.

صورت های فلکی
منبع تهیه تابلوی آسمان

اطلاعات تابلو آسمان چقدر علمی و موثق است؟

منبع اطلاعات نجومی در تهیه تابلوی آسمان، آژانس فضایی اروپا است. در سال 1989 ماموریتی با عنوان هیپارکوس توسط آژانس فضایی اروپا کلید خورد. و در طی آن بوسیله ماهواره هیپارکوس به مدت 3.5 سال به بررسی موقعیت یکصد هزار ستاره واقع در کره سماوی با دقت بسیار بالا پرداخته شد.

در این ماموریت حدود یک میلیون ستاره دیگر هم با مقداری دقت کمتر موقعیت یابی و محاسبه شدند. این پروژه در نهایت در سال 1993 با موفقیت ماموریت خود را به اتمام رساند.

اطلاعات پروژه مذکور چندسال بعد در کاتالوگ نجومی Tycho 2 در سال 2000 تکمیل شد. در این کاتالوگ مجموعاً حدود 2.5 میلیون ستاره، حتی کم نورترین و دورترین ستاره های آسمان شناسایی و ثبت گردید.

صدانما با بهره گیری از اطلاعات نجومی بدست آمده از این کاتالوگ تابلوی آسمان اختصاصی شما را با دقت نجومی بالا و علمی تایید شده طراحی می کند.

 

چگونه اطلاعات نجومی، برای هر زمان، قابل دسترسی است؟!

هنگام سفارش تابلوی آسمان، در کنار مکان و روز موردنظر، ساعت و حتی دقیقه نیز اهمیت دارد. به این دلیل ساده ولی از نظر علمی پیچیده، که ستاره ها از دید زمینی هر ساعت در حال تغییر مکان خود در آسمان هستند.

دانشمندان نجوم با دقت بسیار بالایی موقعیت ستاره ها را در آسمان در تمام طول سال اندازه گیری و محاسبه کرده اند. بدین ترتیب با کمک علم ریاضیات و نجوم، از نظر علمی می توان در هر لحظه موقعیت ستاره ها در آسمان را محاسبه کرد. و ما بدین ترتیب قادر هستیم تا با دقت در حد دقیقه، موقعیت ستاره های تابلوی آسمان شما را محاسبه کنیم.

در نتیجه تابلوی آسمان تنها یک هدیه شخصی سازی شده و قطعه ای مدرن برای دکوراسیون خانه شما نیست. بلکه از دقت علمی بسیار بالایی نیز برخوردار است.

*هرچند اغلب افراد لحظه دقیق تولد فرد دیگری یا حتی خودشان را به دقیقه یا حتی ساعت نمی دانند. در این مورد جای نگرانی وجود ندارد. این مورد قابل چشم پوشی است. در این حالت می توانید به تاریخ موردنظر(روز) بدون درنظرگیری جزییات ساعت و دقیقه آن اکتفا کنید.

tycho 2
کره سماوی

آنچه راجع به حرکات ستارگان آسمان باید بدانید

هرچند اصطلاحا گفته می شود که ستاره ها حرکت می کنند، اما در واقع آنها حرکتی ندارند. این کره زمین است که به حرکت در می آید. ستاره ها نسبت به همدیگر موقعیت ثابت و مشخصی در فضا دارند.

در واقع اگر کره زمین را به سفینه ای تشبیه کنیم، ما سوار بر این سفینه پایین تر از ستاره ها در حال چرخشی مداوم هستیم. برای تصویرسازی بهتر کافیست به خورشید فکر کنید که در موقعیتی معین در فضا قرار دارد و کره زمین به آرامی به دور آن می چرخد. ستاره ها نیز دور تا دور ما را احاطه کرده اند. در واقع مثل تصویری که مشاهده می کنید، ستاره ها حکم پس زمینه ای ثابت برای کره زمین دارند. خورشید در مرکز این کره فرضی قرار داشته و ما به دور خورشید می چرخیم. این کره فرضی، کره سماوی نام دارد.

در نظر داشته باشید که ما موجودات کوچکی روی این کره خاکی هستیم. حال اگر شخصی از بالای این کره به آسمان نگاه کند، آسمان متفاوتی نسبت به کسی که از موقعیت پایین کره در حال رصد آسمان است، را خواهد دید. به همین دلیل مکان قرارگیری ما در کره زمین تعیین کننده این است که در هر لحظه چه آسمانی و در نتیجه چه ستاره هایی بالای سرمان خواهد بود.

بیشتر راجع به کره سماوی بدانید

قاعدتاً بدلیل چرخش مداوم کره زمین به دور خود، آسمان بالای سرمان هر شب مقداری تغییر کرده است. و ستاره های آن چندین درجه جابه جا شده اند. هر 6 ماه کره زمین نیم دور می زند، و موقعیت ما را 180 درجه تغییر می دهد. یعنی اگر 6 ماه پیش از نقطه شمال فرضی به آسمان نگاه می کردیم، اکنون از نقطه جنوب فرضی آسمان را می بینیم. با گذر 12 ماه و تحویل سال، به موقعیت قبلی خود باز می گردیم.

پس دانستیم که ستاره ها در یک مقیاس زمانی سالانه از دید ما در حال تغییر جهت هستند. پس اگر در مکان ثابتی باشید، هرسال در روز تولدتان آسمان بالای سرتان همان ستاره ها را خواهد داشت. بطور مثال چینش ستاره ها در 14 مرداد 1372 دقیقا برابر با 14 مرداد 1700 (قرن ها بعد) خواهد بود.

کره سماوی
خواندن تابلوی آسمان

چگونه تابلو آسمان را بخوانیم؟

تابلوی آسمان تمامی ستاره هایی که در تاریخ و مکانی معین در فضای قابل مشاهده قرار دارند را ترسیم می کند. واضح است که آسمان فضایی سه بعدی است و درک این فضا در صفحه ای دوبعدی(تابلو) نیازمند دانستن چندین نکته ساده است.

همانطور که  می بینید تمامی ستاره ها در یک فضای دایره ای قرار گرفته اند. لبه های این دایره فرضی، بیانگر خط افق می باشد. از این لبه ها هرچه به سمت مرکز بیاییم، به ستاره هایی که در دقیقا بالای سر قرار دارند می رسیم. اگر مرکز دقیقا بالای سر بیننده مشاهده گر آسمان باشد، ستاره هایی که در نیمه بالایی N صفحه واقع شده اند  در موقعیت شمالی نسبت به ما قرار دارند.

ستاره های نیمه پایینی S نیز در موقعیت جنوبی ما واقع شده اند. بخش شرقی نیز در موقعیت چپ بیننده آسمان قرار داشته و بخش غربی نیز در یک فضای سه بعدی در موقعیت راست بیننده خواهد بود. گفتنی است که این دایره ترسیم شده نشانگر نصف کره سماوی (180 درجه) می باشد. در یک شب صاف و در مکانی که آلودگی نوری کم باشد، در واقع می توان نصف کیهان را رصد کرد. شگفت انگیز نیست؟

اگر به کره زمین به عنوان کره کوچیکی واقع در کره سماوی فکر کنیم، به قاعده در هر زمان و مکانی که باشیم، نصف فضای کره سماوی در بالا و نصف دیگر در پایین ما قرار دارد. اگر دقیقا به آن سر قطر کره زمین برویم نصف دیگر کره سماوی را مشاهده خواهیم کرد.

چگونه تابلو آسمان در دو مکان مختلف می تواند ستاره های یکسانی را نمایش دهد؟

در مواردی ممکن است در یک زمان ثابت برای دو مکان مختلف تابلوی آسمان همسانی ترسیم شود. این پدیده بیشتر در مکان هایی که نزدیک به یکدیگر هستند اتفاق می افتد. و دلیل آن مقیاس عظیم آسمان ترسیم شده در تابلوی آسمان است. بطور مثال کرج و تهران تنها 40 کیلومتر فاصله دارند، این فاصله در مقیاس نجومی عدد قابل توجهی نیست.

برای همین قابل انتظار است که آسمان ترسیم شده برای کرج و تهران در زمان ثابت تفاوت زیادی نداشته باشد. توجه داشته باشید که فرض مان ثابت بودن زمان بوده است. با تغییر زمان، مثلا در حد چند ساعت، چینش ستارگان تغییراتی خواهد داشت.

محاسبه صورت فلکی
دختر با تقویم

چگونگی انتخاب تاریخ آینده و گذشته دور در تابلوی آسمان؟

در بخش سفارش تابلوی آسمان، امکان انتخاب هر تاریخی وجود دارد. یعنی شما می توانید تابلوی آسمان قرن های گذشته یا آینده را سفارش دهید. برای مشتریان هوشمند ما ممکن است این سوال پیش بیاید که چطور ممکن است؟ مگر ما از گذشته و آینده اطلاعات یا عکس هایی در اختیار داریم؟

در واقع برای هر تاریخ نیاز به اطلاعات و عکس های نجومی نیست. در مقیاس زمینی و عمر تمدن بشر، موقعیت نسبی ستاره ها و سیستم خورشیدی بسیار آهسته تغییر می کند. برای درک بهتر بگذارید اینطور توضیح بدهیم که کوروش هخامنشی هنگام نگریستن به آسمان دقیقا آسمانی را می دیده است که ما امروزه می بینیم. و قرن ها بعد از ما نیز ستاره ها در موقعیت امروزی خواهند بود.

هرچند همزمان می دانیم که هرشب آسمان بالای سرمان تغییر می کنند. این پدیده در گذر فصول و سال ها نیز صادق است. دلیل آن هم همچنان که توضیح دادیم چرخش دائم زمین در کره سماوی است.

نتیجه کلی اینکه با وجود محاسبات نجومی انجام شده و اطلاعات بدست آمده از آژانس فضایی اروپا، می توان موقعیت ستاره ها در تمام طول سال را بدست آورد. و آن را به هزاران سال قبل و بعد بسط داد. زیرا ستاره ها در مقیاس زمانی ما، بسیار آهسته تغییر می کنند.

نتیجه دیگر اینکه آسمان شب تولد شما، 40 سال دیگر نیز، مانند امروز خواهد بود. به همین دلیل تابلوی آسمان هدیه ماندگاری است، که سالیان سال می تواند یادگاری متفاوت برای شما باشد.

طالع بینی و تابلو آسمان چه رابطه ای دارند؟

مطالعات طالع بینی قدمتی به اندازه تاریخ بشر دارد. از گذشته های دور بشر معتقد بوده است که حرکات اجسام سماوی می تواند روی حال و اوضاع شرایط جهان تاثیراتی داشته باشد. در آینده راجع به طالع بینی و اینکه تا چه حد واقعیت دارد و علمی است مطالبی را منتشر خواهیم کرد. اما در اینجا به این نکته بسنده کنیم که اگر علاقه مند به طالع بینی و موقعیت نسبی اجرام سماوی و ستارگان هستید، یا قصد تهیه هدیه برای فردی را دارید که به این موضوعات علاقه مند است، تابلوی آسمان با نمایش خاص ستارگان در پهنه آسمان در تاریخ و مکان موردنظر می تواند هدیه شگفت انگیزی باشد.

طالع بینی

ماجرای کشف تابلوی ونگوک به کمک ستارگان آسمان

ونسان ون گوگ نقاش معروف هلندی قرن 19 میلادی، یک نقاشی به نام “شب ستاره ای روی رودان” را در فهرست شاهکارهای خود دارد.برای مدت ها تاریخدانان هنر کنجکاو بودند که ونگوگ این نقاشی را در چه زمانی کشیده است. تا اینکه یک محقق ایتالیایی با بررسی ستاره هایی که این هنرمند در نقاشی مذکور به تصویر درآورده است، زمان دقیق آن را کشف کرد.

این محقق با بیان اینکه آسمان شب مانند یک ساعت دقیق عمل می کند، زمان نقاشی “شب ستاره ای روی رودان” را آخرین شب های ماه سپتامبر سال 1888 میلادی اعلام کرد. به علاوه مشخص شد که ساحل رودخانه رودان که در نزدیکی شهر آرله قرار دارد، موقعیتی است که ونگوگ از آن نقطه به نقاشی کردن اثر هنری مذکور پرداخته است.

به همین دلیل هنگام ثبت سفارش تابلوی آسمان، زمان و مکان موردنظر شما را دریافت می کنیم. تا دقیقا مطابق با آن، تابلو آسمان اختصاصی شما را طراحی کنیم. که به دقت یک ساعت نجومی است.

مقایسه دو تابلوی آسمان در زمان های مختلف

اشاره شد که ستارگان مانند یک ساعت دقیق در آسمان عمل می کنند. در واقع اگر دانش نجومی کافی و توانایی رصد وجود داشته باشد می توان هر شب به آسمان نگاه کرد و تاریخ و زمان دقیق را کشف کرد. چنانکه پیشینیان ما قادر به انجام چنین کاری بوده اند.

در این عکس، دو تابلو آسمان در یک مکان ثابت اما در دو زمان مختلف را به عنوان مثال آورده ایم. به چینش و موقعیت ستارگان به خوبی دقت کنید. متوجه تفاوت های بسیاری خواهید شد. حال می توانید مطمئن باشید هر تابلوی آسمان قطعا متفاوت از دیگری خواهد بود. همین مورد تابلو آسمان روز تولد، را به هدیه ویژه ای تبدیل می کند.

مقایسه دو تابلوی آسمان
تابلو آسمان

ایده تابلو آسمان از کجا آماده است؟

آسمان و ستارگان همواره موضوع جذابی برای بشر بوده است. تابلوی آسمان نگاهی متفاوت و مدرن به ستاره شناسی دارد. در واقع تابلو آسمان را می توان پدیده ای مدرن، هنری و در عین حال علمی و دقیق توصیف کرد. که چندسالی است در جهان رواج پیدا کرده است. در ایران نیز چندین شرکت اقدام به طراحی و عرضه آن کرده اند. صدانما نیز با تعهد همیشگی به کیفیت بالا و خدمات سفارشی سازی و تحویل به موقع، تابلوی آسمان خود را با عنوان تجاری “تابلو ستاره نما” در دسترس مشتریان خود قرار داده است.

تابلو آسمان، عضوی از دکوراسیون مدرن خانه شما

طراحان داخلی معتقد هستند که در دکوراسیون های مدرن، تابلوها اغلب بصورت عمودی قرار می گیرند. تابلوی آسمان، خود پدیده جدیدی در جهان به شمار می رود. در نتیجه اگر خواهان عضو جدیدی برای دکوراسیون خانه تان هستید که همزمان یک تابلوی مدرن، شخصی سازی شده، خاص و متفاوت باشد، تابلو آسمان گزینه مناسبی برای شماست.

تابلو آسمان در دکوراسیون خانه
نقشه آسمان شب تولد

آسمان روز تولد ، آسمان شب تولد

در زندگی یکایک ما روزهای خاصی وجود دارد که با طالع سرنوشت ما گره خورده اند.  روز تولد، ازدواج، روز فارغ التحصیلی روز تولد فرزند و … از جمله روزهای نیک زندگی ما هستند.که ارزش به یادگار سپردن و جاودانه کردن از طریق تابلو آسمان را دارند. شما می توانید در سایت صدانما به سفارش تابلو آسمان روز تولد خود بپردازید.قابلیت های شخصی سازی تابلو آسمان

هدف ما در صدانما ارائه هدایای سفارشی، شخصی سازی شده و منحصر به فرد است. تابلوی آسمان نیز در چارچوب این هدف، از قابلیت های شخصی سازی متنوعی برخوردار است. هنگام سفارش تابلوی آسمان(ستاره نما) به مواردی برخورد می کنید که هرکدام از آن را بصورت جداگانه توضیح می دهیم.

تابلو آسمان با عکس
رنگ های قابل سفارش تابلوی آسمان

رنگ های تابلو آسمان شب طرح کلاسیک

در حال حاضر تابلوی آسمان شب طرح کلاسیک در چندین رنگ قابل سفارش می باشد. که عبارتند از مشکی، آسمان شب، خاکستری و آکوامارین. این رنگ ها را به منظور انتخاب بهتر توصیف کرده ایم.

 • مشکی : مشکی یکدست معمول است که با آن آشنایی دارید و نیاز به توضیح خاصی ندارد.
 • آسمان شب: این رنگ نوعی سرمه ای تیره است. زیرا اگر دقت کرده باشید گاهی آسمان به رنگ سرمه ای خیلی تیره دیده می شود.
 • خاکستری: این نوع خاکستری در طیف خاکستری آبی قرار دارد. و در انتخاب آن باید به این موضوع دقت داشته باشید.
 • آکوامارین: آکوامارین نوعی سبز-آبی است.برای این رنگ معادل مشخصی در زبان فارسی وجود ندارد.
 • پس زمینه: بصورت پیش فرض کل تابلو آسمان به یکی از 4 رنگ انتخابی مشکی، آسمان شب، خاکستری یا آکوامارین خواهد بود. ولی در صورت تمایل امکان انتخاب پس زمینه سفید رنگ نیز وجود دارد.

*سایر طرح ها و رنگ ها را نیز می توانید در بخش فروشگاه تابلو آسمان مشاهده نمایید.

رنگ قاب تابلو آسمان و موارد دیگر

 • سایز قاب: تابلوی آسمان در حال حاضر در  سایز 20×30 (معادل A4)  عرضه شده است.
 • رنگ قاب: تابلوی آسمان در دو رنگ قاب PVC به همراه شیشه و به رنگ های سفید و مشکی عرضه شده است. که می توانید مطابق با سلیقه و دکوراسیون خانه تان یکی از این دو رنگ را انتخاب نمایید.
 • رنگ های قابل انتخاب تابلو: این تابلو را می توانید در 4 رنگ مشکی، آسمان شب، خاکستری و آکوامارین سفارش دهید. که در بخش قبلی راجع به آن توضیح داده ایم. سایر طرح ها و رنگ ها را نیز می توانید در بخش مربوط فروشگاه ببینید.
قابلیت های شخصی سازی تابلوی آسمان

خرید تابلو آسمان

مدرن و متنوع

نمونه کارهای تابلو آسمان (طراحی شده برای مشتریان عزیز)

تابلو آسمان را می توانید در طرح های متنوع مختلفی سفارش دهید. ما همواره در پی نوآوری و ابتکار بیشتر، برای طرح های جدید هستیم.

همین حالا می توانید تابلو آسمان خود را سفارش دهید!

مایلید در کجا سفارش دهید؟ هرکدام را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. کارشناسان ما در وب سایت، واتسپ یا تلگرام در طی حداکثر چند ساعت پاسخگوی سوالات و سفارشات شما خواهند بود.

21 دیدگاه در “تابلو آسمان

 1. ماندانا گفت:

  در فروشگاهتون نگاه کردم، فقط دو سایز از تابلو آسمان موجود بود. اگر بخوایم امکان سفارش سایز بزرگتر هم وجود داره؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام؛

   بله. امکانش وجود داره.
   در صورت تمایل به ثبت سفارش لطفا از طریق تلگرام صدانما، اقدام نمایید.

 2. شبنم احمدی گفت:

  ایده خیلی جالبیه ولی راستش دلم تنوع بیشتری از طرح و رنگ رو میخواست برای انتخاب تابلوتون.
  میشه رنگاش رو بیشتر کنین؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام؛

   برای تابلوی سفارشی آسمان، طرح و رنگ به دلخواه مشتری قابل انتخاب و تغییر هستش.
   طرح های آماده هم به مرور متنوع تر میشه. و در حال اضافه کردنشون به فروشگاه هستیم.

 3. علیرضا گفت:

  این تابلو رو اینستا هم دیده بودم. اما نمیدونستم اینقدر جزییات داره!
  مطلب کاملی بود مرسی.

  1. مدیر سایت گفت:

   خوشحالیم که موردتوجهتون قرار گرفت!

 4. Mina گفت:

  ببخشید آیا میشه در تابلوی آسمان عکس خودمون هم در جاییش هم داشته باشیم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   بله. در بعضی از طرح های تابلو آسمان امکانش وجود داره. و در فرم سفارش جایی برای آپلود تصویر شخصی در نظر گرفته شده است.

 5. نیلوفر بهمنی گفت:

  من این تابلو رو برای تولد همسرم سفارش دادم، خیلی خوب بود. دستتون درد نکنه.

  1. مدیر سایت گفت:

   خوشحالیم که تابلو آسمان سفارشی تون مورد رضایتتون واقع شد. مرسی از نظر خوبتون!

 6. امیرعلی گفت:

  برای تابلو آسمان فروش ویژه هم میزارید؟ مثلا برای ولنتاین؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام؛

   روی قیمت اکثر محصولات فروشگاه بصورت پیش فرض مقداری تخفیف اعمال شده.
   ولی در جواب سوال شما بله، در مناسبت های خاص فروش ویژه هم خواهیم داشت.

 7. سارا محمدی گفت:

  تحویل تابلو آسمان چند روزه است؟

  1. مدیر سایت گفت:

   ارسال در تهران 3 روزه، و در خارج تهران بین 5 الی 7 روز زمان میبره.

   برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم برگه «شیوه های ارسال» را مطالعه کنید.

   لینک : https://sedanama.com/shipment

 8. شیما گفت:

  ببخشید اگر بخوایم تابلو آسمان مون داخل اون دایره وسطی عکس خودمون رو هم به نوعی داشته باشیم، باید هزینه جداگانه پرداخت کنیم؟ در برخی طرح هاتون در اینستاگرام دیدم که مشتریانتون سفارش داده بودن.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام!

   خیر هزینه جدا دریافت نمیشه. و قیمت هر تابلو آسمان در فروشگاه مشخص شده. و در اینستاگرام یا تلگرام هم میتونید ، قیمت طرح و مدل موردنظرتون رو از ما بپرسید.

 9. نرگس گفت:

  من برای سالگرد ازدواجمون از این تابلوی آسمان تون سفارش دادم و همسرم خیلی خوشش اومد. خواستم اینجا هم کلی ازتون تشکر کنم ❤️😍

 10. علی گفت:

  قیمتاتون واقعا خیلی بالاس

  1. مدیر سایت گفت:

   قیمت یه امر نسبیه. قیمت هامون نسبت به چی و کجا بالاست به نظرتون؟

   ما قیمت هامون رو بر اساس عرف رایج نگه داشتیم. به علاوه بسیاری از همکاران هزینه های جدا هم طلب می کنند ( مثل هزینه بارکد، هزینه فرکانس، هزینه میکس چند تعداد صدا و …) که ما این هزینه ها رو دریافت نمیکنیم . و یک قیمت کلی عرض می کنیم خدمتتون.

   مرسی از نظرتون.

 11. با اجازه تون مطلب رو توی سایتم
  میزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *