شیوه های ارسال صدانما
نحوه ارسال

شیوه های ارسال سفارشات

ارسال با الوپیک

ارسال داخل شهر تهران با الوپیک

ارسال با پیک موتوری (ویژه شهر تهران)

در این روش اگر مقصد سفارش داخل شهر تهران باشد از سامانه های هوشمند الوپیک یا اسنپ باکس و اسنپ استفاده می شود.

زمان تقریبی آماده سازی سفارشات تهران: ۱ الی ۵ روز.
*توجه: از زمان ثبت سفارش و دریافت کامل اطلاعات تا ارسال سفارش.

  • امکان ارسال فوری با هماهنگی نیز وجود دارد.

 

این زمان ممکن است بسته به ظرفیت پذیرش سفارشات ما، مقداری تغییر کند. بطور مثال در مواقعی ارسال ۱ الی ۲ روزه نیز برای شهر تهران امکان پذیر خواهد بود.

زمان ارسال سفارش تا دریافت توسط مشتری: همان روز در کوتاه ترین زمان قابل انجام

هزینه: متغیر و بر اساس محاسبه سیستمی پیک های هوشمند نیز اسنپ باکس و الوپیک خواهد بود. بطور مثال در فواصل نزدیک تر به دفتر صدانما (اکباتان) نسبت به فواصل دورتر ، مقداری اختلاف در هزینه ارسال وجود خواهد داشت. که این هزینه بر عهده مشتری است.

 صدانما در میزان هزینه ارسال هیچ دخل و تصرفی ندارد. و این هزینه تمام توسط الوپیک یا اسنپ باکس تعیین می شود. و مبلغ ارسال نیز توسط آنها دریافت می گردد.

ارسال با تیپاکس

ارسال خارج شهر تهران با تیپاکس

ارسال پستی (ویژه سفارشات خارج از تهران)

سفارش های خارج از محدوده شهر تهران، از طریق تیپاکس ارسال می شود. بدیهی است سفارشات خارج از تهران، نسبت به شهر تهران زمان بیشتری می برد تا بدست شما برسد. در نتیجه بهتر است سفارش خود را به روزهای آخر موعد مناسبت هدیه دادن خود موکول نفرمایید.

زمان تقریبی آماده سازی سفارشات خارج از تهران: ۵ الی ۷ روز کاری ( بدون احتساب پنجشنبه و جمعه بدلیل اینکه شرکت تیپاکس در این ۲ روز معمولاً فعالیت ندارد.)
*توجه: از زمان ثبت سفارش تا دریافت.

 مهم: بطور میانگین از زمانی که صدانما سفارش شما را ارسال می کند تا بدست شما می رسد معمولا ۲۴ الی ۷۲ ساعت ، فاصله می افتد. که این زمان بر اساس روال انجام امور شرکت حمل نقل تیپاکس خواهد بود. و صدانما امکان دخل و تصرفی در آن جهت تسریع یا تعیین زمان دقیق نخواهد داشت.

هزینه ارسال خارج از تهران: بر اساس قوانین تیپاکس، هزینه ارسال حتما باید در مقصد پرداخت شود. در نتیجه سفارشات شما بصورت پس کرایه به تیپاکس تحویل داده می شود. هزینه ارسال را خودتان در محل پرداخت می کنید. این هزینه در حال حاضر بین حدود ۱۸ تا ۲۲ هزار تومان بسته به شهر موردنظر شما متغیر است. البته معیار وزن نیز در قیمت تا حدی موثر است. بطور مثال هزینه ارسال تابلو ۵۰×۳۰ نسبت به A4 بدلیل وزن بالاتر مقداری بیش تر خواهد بود.

تحویل حضوری

تحویل حضوری

تحویل حضوری

در حال حاضر بدلیل لزوم رعایت مقررات فاصله گیری اجتماعی، تا اطلاع ثانوی امکان تحویل حضوری وجود ندارد.

سوال دارید؟ با ما تماس بگیرید.

۰۹۰۳۱۵۹۷۱۲۳

تماس از ساعت ۱۱ صبح ، الی ۹ شب پاسخگو هستیم. در صورت عدم پاسخگویی لطفا در تلگرام برای ما پیغام بگذارید.