دانلود اپلیکیشن بارکدخوان QR

بارکد QR یا همان (QR CODE) چیست؟

QR مخفف عبارت «کدهای واکنش سریع» یا (Quick Response Code) است که به صورت مربعی شکل بوده و نخستین بار توسط محققی ژاپنی ابداع شد. برخلاف بارکدهای استاندارد UPC که از خطوط عمودی و اعداد تشکیل شده‌اند، یک کد QR نه تنها حاوی اطلاعات بسیار بیشتری است، بلکه می‌توان به سرعت به اطلاعات گسترده‌ای که در آن وجود دارد، دسترسی پیدا کرد.

 

 

 

 

هر تابلوی صدانمایی که سفارش می دهید مجهز به یک بارکد QR منحصر به فرد است. با اسکن این بارکد توسط اپلیکیشن مربوطه، می توانید صدای تابلوی فرکانس صدا را بلافاصله دانلود کرده و گوش دهید.در نتیجه گوشی هوشمند شما به اپلیکیشن بارکدخوان نیاز دارد. روی بعضی گوشی ها این برنامه بصورت پیش فرض نصب شده است، اما اگر روی گوشی شما نصب نیست، هیچ مشکلی نیست می توانید از طریق لینک های زیر اپلیکیشن موردنیاز را دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن بارکدخوان QR برای گوشی های آندروید:

 

دانلود اپلیکیشن بارکدخوان QR برای سیستم عامل iOS :

بارکد QR اختصاصیمژده برای دارندگان iPhone و سیستم عامل iOS این است که این دسته از کاربران نیاز به دانلود هیچ اپلیکیشنی ندارند. در واقع کافیست برنامه دوربین گوشی را باز کرده و به منظور اسکن روی بارکد QR تابلو بگیرید. سپس iOS، بارکد را تشخیص داده و یک لینک در بالای صفحه ظاهر می شود روی آن کلیک کرده و صدای تابلو را می شنوید. 

آموزش اسکن کردن بارکد QR تابلوی صدانما :

در ویدیوی زیر یکی از مشتریان صدانما، طرز اسکن کردن بارکد QR را به خوبی نمایش داده است. اگر کاربر اندروید هستید ، کافیست وارد برنامه بارکدخوان شده سپس دوربین گوشی را (وقتی درون برنامه هستید) روی بارکد گرفته تا عملیات اسکن انجام شود. سپس برنامه یک لینک به شما نمایش می دهد کافیست روی آن کلیک کنید تا صدا پخش شود. در آیفون و سیستم عامل iOS  نیز کافیست وارد برنامه دوربین شده و مراحل گفته شده را انجام دهید.