سفارش خرید سازمانی

هدایای سازمانی، نوعی از هدایا هستند که بین سازمان ها و واحدهای تجاری و کارکنان و مشتریان و تمامی ذی نفعان آنها مبادله می شوند. هدف تقدیم این هدایا، مانند سایر هدیه ها، بسط و تحکیم روابط فی مابین و یا قدردانی و تحسین فردی و گروهی است. 

امروزه در دنیای کسب و کار تهیه و ارائه هدایای سازمانی، به روندی معمول و غیرقابل چشم پوشی در مناسبت های مختلف بدل گشته است. 

تحقیقات نشان می دهد شرکت ها و سازمان هایی که کارمندان و مشتریان و ذی نفعان خود را در مواقع مختلف با ارائه هدایا خوشحال و شگفت زده می کنند، به رشد و سوددهی بالاتری نیز دست می یابند.

ما در صدانما نیز با تشخیص نیاز این بخش از مشتریان محترم، بخش سفارشات سازمانی را راه اندازی کرده ایم. و آمادگی دریافت سفارشات عمده تابلوی صدانما را با تخفیفی مناسب و آماده سازی در مدت زمانی کوتاه داریم.

 

هدیه سازمانی
[just_icon icon=”Defaults-star-half-empty star-half-full star-half-o” icon_size=”50″ icon_color=”#419699″]

تمایز و نوآوری

تابلوی صدانما، محصولی جدید و متفاوت است. و ایده ای نوآورانه و خلاقانه دارد. در حالیکه رقبا و همکاران شما، به تقدیم و ارائه هدایای تکراری و پیش و پاافتاده مثل فلش و پاوربانک مشغول هستند، شما با تابلوی صدانما می توانید کارکنان و مشتریان خود را با یک مجصول جدید خوشحال و شگفت زده می کنید.

[just_icon icon=”Defaults-paint-brush” icon_size=”50″ icon_color=”#419699″]

قابلیت سفارشی سازی گسترده

تمامی اجزای تابلوی صدانما مطابق با راهبردهای بازاریابی و برندسازی سازمان و شرکت شما قابلیت سفارشی سازی دارد. بطور مثال می توانید لوگو و شعار خود را حک کنید. یا حتی اجزای قاب و تابلو را مطابق با رنگ سازمانی تان تغییر دهید.

[just_icon icon=”Defaults-gift” icon_size=”50″ icon_color=”#419699″]

بسته بندی اختصاصی

علاوه بر سفارشی سازی طرح و تابلو، بسته بندی نیز مطابق با موازین سازمان و برند شما می تواند اختصاصی انجام شود. که شامل کاغذکادو در طرح های متنوع، کارت تبریک با لوگو و متن سازمان و شرکت شما و موارد دیگر می باشد.

[just_icon icon=”Defaults-dollar usd” icon_size=”50″ icon_color=”#419699″]

ارزش بالا / قیمت مناسب

نسبت به بهایی که پرداخت می کنید و در مقایسه با هدایای جایگزین، تابلوی صدانما هدیه ارزشمندی می باشد. به علاوه در خریدهای سازمانی از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهید شد. قیمت های ما به گونه ای است که حتی شرکت هایی با بودجه محدود نیز قادر به تهیه هدایا هستند.

[tp_adv_text_block]

ویژگی های تابلوی صدانما

  • قابلیت سفارشی سازی در راستای اهداف برندینگ و بازاریابی شما
  • ابعاد متنوع شاسی و قاب متناسب با هر بودجه ای.
  • بسته بندی اختصاصی بر اساس آنچه شما ترجیح می دهید.
  • خلاقیت و نوآوری در ارائه یک محصول و هدیه جدید!
  • مقرون به صرفه و ارزش بالا نسبت به قیمت.
  • قاب درجه یک PVC.
  • سازگار با تمامی گوشی های هوشمند.
  • گارانتی بارکد QR

[/tp_adv_text_block]

در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر، استعلام ریز قیمت (با تخفیف ویژه خرید سازمانی) و جزییات محصولات یا ثبت سفارش لطفا با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام برای ما پیغام بگذارید. در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم.

شماره تلفن واحد فروش سازمانی : ۰۹۳۵۳۹۷۷۱۷۹
شماره تلفن واحد فروش و پشتیبانی: ۰۹۰۳۱۵۹۷۱۲۳

پیغام در تلگرام